درب آکاردئونی


درب آکاردئونی آهنی از نمونه درب هایی به شمار می رود که امروزه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند و این امر به دلیل قابلیت های امنیتی بی نظیر این درب ها است که اهمیت بسیار بالایی داشته و می توانند شرایط مطلوبی را برای شما رقم بزنند. از گذشته تاکنون پیشرفت های قابل توجه ای در صنعت تولید درب و پنجره ها رخ داده اند که هر کدام موجب شده اند تا در حال حاضر تنوع بسیار بالایی از این درب ها را در سطح بازار شاهده باشیم.

این تنوع در اندازه و طرح ها می تواند به شما این امکان را بدهد تا برحسب نیاز خود خرید نموده و در انتها از خریدتان نهایت لذت را ببرید. درب های آکاردئونی نیز از این قاعده مستثنی نبوده از جمله درب های مهمی به شمار می روند که با استفاده از آن ها می توان از ورود هرگونه فرد بیگانه های به داخل ساختمان جلوگیری نمود. ما در این نوشتار قصد داریم تا به بررسی جامع ویژگی های های بارز حفاظ درب کشویی پرداخته و در این راستا اطلاعات قابل توجه و مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر توصیه داریم تا انتها ما را مهمان نگاه های پرفروغ خود نمایید.


درب آکاردئونی

درب آکاردئونی آهنی چیست ؟

نوشتار خود را با پاسخ به این پرسش که درب آکاردئونی آهنی چیست آغاز می نماییم تا با دید بازتری ادامه مطالب این نوشتار را مطالعه کنید. امنیت از جمله موضوعات مهمی به شمار می رود که امروزه در تمام شهرهای بزرگ و کوچک اهمیت بسیار بالایی داشته و به عنوان دغدغه اصلی عموم مردم شناخته می شود. همین امر موجب شده تا شاهد پیشرفت های قابل توجه ای در راستای تولید سرویس های امنیتی باشیم زیرا این سرویس ها با مزیت ها و قابلیت های بی نظیر خود قادرند تا این میزان امنیت را فراهم نمایند.

درب آکاردئونی آهنی از جمله ابزارهای امنیتی موثری به شمار می رود که در حال حاضر به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گرد و با توجه به نیاز مردم روزانه شاهد رشد استفاده از آن نیز می باشیم. با استفاده از این نوع حفاظ های امنیتی می توان خانه ، ساختمان و یا مغازه خود را ایمن سازی نمود و لازم است بدانید عمدتا برای ورودی خانه ها ، آپارتمان ها ، درب مغازه ها ، پاساژ ها ، مجموعه تجاری ، ادارات و ... کاربرد دارند. این میزان کاربرد موجب شده است تا امروزه به عنوان یکی از ابزارهای مهم قلمداد گردیده و مورد استقبال عموم مردم دنیا قرار گیرند.


قیمت درب آکاردئونی

دلیل نام گذاری درب های آکاردئونی

در راستای علت نام گذاری این درب ها به آکاردوئونی باید بگوییم شباهت بسیار بالایی به سازهای آکاردئون داشته و دقیقا شبیه به آکادئون ها نیز باز و بسته می شوند. در حال حاضر این نوع درب ها را با هدف افزایش سطح امنیت ساختمان ها طراحی و به بازار عرضه می سازند تا به این طریق مردم بتوانند با خیالی آسوده ساختمان را ترک نموده و نگرانی بابت ورود افراد بیگانه به محوطه داخلی نداشته باشند. طراحی این نوع درب ها به صورت تاشو بوده و شما به راحتی و بدون هیچ گونه پیچیدگی می توانید با نیروی دست خود درب اکاردئونی اهنی را باز و بسته نموده و از قابلیت های بی نظیر آن نهایت لذت را ببرید.


بهترین حفاظ درب آپارتمان

مهم ترین اجزای تشکیل دهنده حفاظ درب فلزی کشویی

حفاظ درب فلزی کشویی همان درب آکاردئونی است و لازم است بدانید این نوع درب ها دارای اجزای خاصی هستند. از مهم ترین اجزای این درب ها می توان موارد زیر را نام برد که هرکدام وظیفه خاصی را بر عهده داشته و درساختار درب های آکاردونی نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.

چهارچوبی که برای درب اکاردئونی اهنی در نظر گرفته می شوند از جنس آهن ، ام دی اف و پی وی سی بوده و با ویژگی های بی نظیر قادرند تا به خوبی مجموعه نیازمندی های شما را برآورده سازند. بر روی این چهارچوب ها درب موردنظر قرار می گیرد و در واقع می توان گفت ساختار اصلی این درب ها هستند.

علاوه بر چهارچوب این درب ها دارای ریل های مخصوصی نیز هستند که به صورت افقی یا عمودی به واسطه پروفیل ها طراحی و تولید می شوند. در داخل این ریل بخش های چراخ دار قرار گرفته اند که این بخش ها نیز وظایف خاصی را برعهده دارند.

شما برای استفاده از درب های آکاردئونی لازم است از دو نوع قفل توکار و قفل روکار در ساختار این درب ها بهره مند شوید زیرا این قفل ها هستند که امنیت لازم را فراهم نموده و از باز و بسته نمودن درب ها توسط افراد بیگانه جلوگیری می نمایند. هرکدام از این قفل ها ویژگی های خاص خود را دارا بوده و لازم است بدانید قفل های توکار قادرند تا به خوبی مجموعه نیازمندی های شما در این راستا برآورده سازند. ساختار این قفل ها به گونه ای است که نمی توان برای باز نمودن آن ها از دیلم ها استفاده نمود. قفل های توکار این نوع درب ها را با نام قفل های مخفی نیز می شناسند که کاربرد بی نظیری داشته و می تواند به عوان یک محافظ بی نظیر شرایط مطلوبی را از نظر امنیتی برای شما فراهم سازد.


حفاظ آکاردئونی

ساختار حفاظ درب فلزی کشویی استاندارد

حفاظ درب فلزی کشویی در صورتی می تواند سطح امنیتی ساختمان شما را افزایش دهد که براساس مجموعه استانداردها و اصول لازم طراحی و تولید گردد. رعایت این اصول و استانداردها می تواند به شما کمک کند تا در انتها صاحب درب هایی کاملا باکیفیت شده و از خرید خود نهایت لذت را ببرید. براساس مطالبی که بیان شدند ممکن است با این پرسش که این استانداردها به چه صورت هستند مواجه شوید. عناوینی که در ادامه مطرح می گردند به عنوان استانداردهای این درب ها شناخته می شوند و لازم در رعایت نمودن آن ها دقت عمل لازم را به کار گرفت.


شرکت نصب حفاظ درب ضد سرقت

انواع مختلف درب آکاردئونی

درب آکاردئونی دارای انواع مختلفی بوده و هرکدام از این نمونه درب ها نیز ویژگی ها و ساختار خاص خود را دارند اما به طورکلی با یک هدف طراحی و تولید می شوند. از انواع این درب ها می توان موارد زیر را نام برد که داشتن اطلاعات درباره هرکدام می تواند به شما کمک کند تا خرید بهتری را تجربه نمایید.


خرید درب آکاردئونی

کاربردهای درب آکاردئونی آهنی

درب آکاردئونی آهنی با ساختار مناسب خود بهترین گزینه برای تامین امنیت ساختمان ها به شمار می رود و همین نیز موجب شده است تا به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گیرد. ساختمان هایی که جمعیت بسیار بالایی دارند نیاز به امنیت بیشتری هم دارند بنابراین استفاده از محافظ برای چنین ساختمان هایی نیز الزامی بوده و نباید نادیده گرفته شود. این نوع درب ها عمدتا برای آپارتمان های مسکونی ، شرکت ها ، پارکینگ ها ، مغازه ها ، ادارات و مکان هایی کاربرد دارند که امنیت حرف اول را برای آن ها می زند و نباید در این زمینه سهل انگاری نمود.

اگر بخواهیم اشاره ای به دیگر کاربردهای حفاظ درب فلزی کشویی داشته باشیم می توان به جداسازی و و افزایش سطح امنیتی فضاهای داخلی اشاره نمود زیرا در این راستا نیز می توان این نوع درب ها را نصب نموده و مورد استفاده قرار داد. اگر بخواهیم در قالب یک مثال این امر تشریح نماییم می توان ساختمان های اداری را نام برد که درب های آکاردئونی بهترین گزینه برای جداسازی فضاهای داخلی آن ها به شمار می روند.

چنین درب هایی را می توان در خارج از درب های اصلی نیز نصب نموده و مورد استفاده قرار داد البته باید بدانید می توان ان ها را برای درب های پارکینگ نیز به کار برد. علاوه بر مواردی که بیان شد این درب ها برای نصب حفاظ پنجره ها نیز مناسب بوده و در این زمینه نیز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند چرا که قادرند تا از ورود افراد بیگانه از طریق پنجره ها نیز جلوگیری نموده و شرایط مناسبی را برای شما فراهم سازند.


تولید کننده حفاظ کشویی

مزیت های بارز استفاده از درب آکاردئونی آهنی

در این بخش پس از تمام مطالبی که بیان شد لازم است به بررسی مزیت های استفاده از حفاظ درب فلزی کشویی نیز بپردازیم. حفاظ ها از جمله راهکارهای امنیتی ساده و قابل دسترسی به شمار می رود که با قیمت متعارفی قابل اجرا بوده و عموم مردم قادرند تا آن ها را تهیه و مورد استفاده قرار دهند. درب های آکاردئونی بسیار سبک بوده و ایمنی بالایی دارند. همین موارد موجب شده اند خریداران را با یک مجموعه مزیت های بی نظیر مواجه سازند. از مهم ترین مزایای استفاده از این درب ها می توان موارد زیر را نام برد که دانستن آن ها در راستای خریدی بهتر خالی از لطف نیست.


نرده متحرک محافظ درب منزل

خرید درب آکاردئونی آهنی

در حال حاضر مراکز بسیاری وجود دارند که در راستای طراحی و تولید این درب ها فعالیت دارند. هر کدام از این مراکز با مجموعه خدمات خود این امکان را برای شما فراهم ساخته اند تا محصولات موردنیاز خود را در اندازه و طرح های مختلفی تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید. توصیه داریم قبل از سفارش تمام جوانب مرکز را مورد بررسی قرار داده و از سطح کیفیت محصولات آن ها مطلع شوید. این مجموعه اطلاعات به شما کمک می کنند تا براساس ساختار درب های ورودی خود این درب ها را طراحی و خریداری کنید. علاوه بر این باید بدانید مراکز و شرکت های معتبر خدمات منحصر به فردی را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند.

با افزایش تعداد افرادی که در بیشتر شهرهای بزرگ سرقت می کنند تولید حفاظ درب ضد سرقت نیز به طور گسترده ای رواج یافته است زیرا با استفاده از این حفاظ ها می توان سطح امنیت ساختمان خود را افزایش داده و از ورود این افراد به داخل ساختمان های خود جلوگیری نمود. در راستای رفع این نیازمندی ها مراکز مختلفی راه اندازی شده اند که در حوزه تولید حفاظ های ضد سرقت فعالیت داشته و تاکنون نیز تعداد بی شماری از این ابزارهای امنیتی را تولید و روانه بازار ساخته اند. این حفاظ ها قابلیت های بی نظیری دارند و همین امر موجب شده است تا به محبوبیت بسیار بالایی دست یابند. در اینجا این پرسش مطرح می گردد که حفاظ درب ضد سرقت چه ویژگی هایی دارد ؟ در ادامه این نوشتار به بررسی هرچه بیشتر ویژگی ها و کاربردهای این حفاظ ها خواهیم پرداخت و توصیه داریم تا انتها ما را مهمان نگاه های زیبای خود نمایید.


مرکز فروش درب آکاردئونی

حفاظ درب ضد سرقت چیست ؟

امروزه انواع مختلفی از حفاظ درب ضد سرقت را می توان مشاهده نمود که ممکن است با توجه به ظاهرآن ها فکر کنید که محکم نیستند در حالی که این حفاظ ها از استحکام بسیار بالایی برخوردار بوده و به عنوان یک ابزار امنیتی به خوبی می توانند نیازهای شما را در ایمن سازی ساختمان هایتان فراهم سازند. ساختار این   حفاظ ها به گونه ای است که برای اتصال بخش های مختلف آن ها از جوشکاری ها و پرچ های بسیار قدرتمندی استفاده شده است و همین امر موجب شده تا نتوان این بخش ها را از یک دیگر جدا نمود. شما بر حسب نیاز خود می توانید این نوع حفاظ ها در مدل های ثابت و متحرک تهیه نموده و از بر روی درب های خود نصب کنید و از کاربردهای بی نظیر آن نهایت لذت را ببرید.

همان گونه که می دانید فضای آپارتمان های مسکونی نسبت به منازل ویلایی کمتر بوده و این مسئله که حفاظ بتواند فضای کمتری را اشغال کند اهمیت بسیاری می یابد. لازم است بدانید حفاظ درب ضد سرقت از نوع متحرک ریلی بوده و شما می توانید به راحتی آن را در گوشه ای جمع نموده و بدون هیچ گونه سختی رفت و آمد خود را ادامه دهید. علاوه بر این نباید استحکام و مقاومت بالای این حفاظ ها را نادیده گرفت زیرا سارقین حتی با استفاده از دیلم ها نیز نمی توانند آن ها را باز کنند و این به دلیل استفاده از قفل های توکار مستحکم در ساختار این حفاظ ها است.

کاربردهای حفاظ درب ضد سرقت آکاردئونی

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا اشاره ای به کاربردهای حفاظ درب ضد سرقت داشته باشیم که در حال حاضر رواج بسیار بالایی یافته اند. همان گونه که بیان نمودیم امروزه سرقت در بیشتر شهرهای بزرگ افزایش یافته است و همین امر موجب شده است تا مردم دغدغه های بسیاری برای ترک نمودن ساختمان خود و امنیت آن داشته باشند. در چنین شرایطی چه باید کرد ؟

برای رفع این دغدغه ها ابزارهای امنیتی بسیاری همچون دوربین ها ، دزدگیرها و ... روی کار آمده اند که هرکدام با ویژگی های بی نظیر خود این امکان را به شما می دهند تا از ورود افراد بیگانه به داخل ساختمان خود جلوگیری نمایید. این موضوع برای حفاظ درب ضد سرقت نیز صدق می کند و این حفاظ ها برای افزایش امنیت ساختمان کاربرد دارند و با این هدف تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید از این نوع حفاظ ها برای ورودی درب ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری ، فروشگاهی و ... استفاده نموده و از امنیتی که برای شما رقم می زنند نهایت لذت را ببرید

تجهیزات حفاظ درب ضد سرقت

حفاظ درب ضد سرقت نیز همچون هر وسیله کاربردی دیگری دارای یک مجموعه اجزای تشکیل دهنده می باشد که این اجزاء نقش بسیار مهمی را در عمکرد آن دارند. از مهم ترین اجزای این نوع حفاظ ها می توان موارد زیر را نام برد که آشنایی با ان ها خالی از لطف نیست.

هر کدام از این اجزاء بر اساس ساختار خاصی کنار هم قرار گرفته اند به این صورت که کل تجهیزات بر روی چهارچوب های فلزی تعبیه شده اند که این چهارچوب ها از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند. در داخل این چهارچوب ها می توان پروفیل هایی را مشاهده نمود که به سه شکل عمودی ، افقی و مورب بوده و در قسمت بالایی حفاظ ریل فلزی قرار گرفته است. این ریل ها مسئولیت باز و بسته نمودن حفاظ درب ضد سرقت را بر عهده دارند. علاوه بر این قفل های توکار و روکار تعبیه شده بر روی آن ها با قدرت بالای خود بسیار مقاوم بوده و قفل های توکار را با استفاده از دیلم نیز نمی توان باز نمود.


اتحادیه فروش درب آکاردئونی فلزی

اتحادیه تولید درب آکاردئونی در تهران و کرج

درب آکاردئونی نوعی حفاظ است که اغلب برای محافظت از درب ورودی آپارتمان ها و همچنین در مواردی مانند مغازه ها، انبارها و سایر مکان ها استفاده می شود که در اتحادیه تولید حفاظ درب آکاردئونی حفاظ چی ساخته می گردد. ساختار اصلی حفاظ آکاردئونی تسمه های فلزی است که با پین های فلزی به هم متصل شده و در چارچوب فلزی قرار می گیرد که در امتداد محور عرض درب حرکت می کند.

بنابراین کمترین فضا را در راه پله اشغال می کند و مزاحمتی ایجاد نمی کند. در این صفحه امنیت، امکانات و قیمت حفاظ گردن آکاردئونی را به طور کامل توضیح می دهیم (نرده آکاردئونی نام دیگر حفاظ پشت درب است). درب های آکاردئونی مختلفی در بازار وجود دارد که نام های مختلفی دارند اما رایج ترین مدل آن مدل سه گل یا سه الماس است که 90 درصد امنیت مورد نظر را تامین می کند بنابراین برای افزایش امنیت می توانید از قفل های مخفی استفاده کنید که در بدنه درب طراحی شده و همچنین از تعداد حلقه های قفل بیشتر استفاده شده است.Call Now Buttonکارشناس 🥇 09127800603