نرده حفاظ راه پله و بالکن


اگرچه استفاده از نرده راه پله برای خانه الزامی نیست، اما باعث حفظ ایمنی افراد می شود. امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی خانه ها، به ویژه خانه های ویلایی، پاساژها و فروشگاه های طبقاتی و مکان های دیگر، از نرده های فرفورژه و ساده استفاده می کنند.

در واقع نرده پله را می توان با توجه به سبک دکوراسیون ساختمان انتخاب کرد. برای مثال در برخی از مکان ها، نرده های ساده و در یک مکان دیگر، نرده فرفورژه مناسب تر است. در حال حاضر طراحی نرده های راه پله می تواند سبک های مختلفی را به وجود آورد. با توسعه سریع اقتصاد و بهبود مستمر استانداردهای زندگی مردم، اغلب شاهد نمایان شدن ساختمان های بلند در مدت زمان کوتاه هستیم.

همچنین ساختمان های مسکونی طبقانی نیز به شکل چشمگیر در حال افزایش اند. برای همین نیاز است به کمک نرده راه پله، به تامین امنیت جانی افراد بپردازیم. با نصب نرده پله می توانید از خطرهای احتمالی نظیر سقوط کردن افراد جلوگیری کنید. نرده راه پله با شکل زیبا، متریال خوش ساخت و طراحی ایده آل می تواند جلوه دکوراسیون محیط را بهبود ببخشد.

با استفاده گسترده از پله ها در مکان های مختلف، انواع بیشتری از نرده های راه پله نیز به وجود آمدند که به راحتی می توانند با پله های مختلف، مطابقت داده شوند. در نتیجه استفاده از این نرده ها باعث زیبایی محیط می شود و به ما امکان می دهد جذابیت بصری مناسبی را ایجاد کنیم.


نرده راه پله

چگونه نرده آهنی مناسب را انتخاب کنیم؟

هدف نرده ها چه در داخل خانه و چه در خارج از منزل نصب شوند یکسان است. محافظت در برابر سقوط. بنابراین هدف اصلی نرده راه پله، تضمین امنیت مردم است. نرده ها یک عنصر ضروری در ساختمان های تجاری و مسکونی هستند. برای یافتن مناسب ترین نرده برای هر کاربرد، توجه به مواد و نوع پیکربندی آن مهم خواهد بود.

این راهنما اطلاعات بیشتری را برای سهولت در انتخاب شما و همچنین مروری بر انواع نرده راه پله ارائه می دهد. نرده های فضاهای مسکونی و عمومی باید با استانداردهای ایمنی فعلی مطابقت داشته باشند. این استانداردها از مکانی به مکان دیگر متفاوت خواهند بود. برای مثال، قوانین نصب نرده در هتل ها با منازل مسکونی به میزانی متفاوت است.

فولاد ضد زنگ: اگرچه عمدتاً در داخل خانه استفاده می شود، اما می توان از آن در فضای باز نیز استفاده کرد. نرده فولادی، زمانی که دارای پوشش مقاوم در برابر آب و هوا باشد، ظاهر براق خود را حفظ می کند. انواع مختلفی از فولاد ضد زنگ وجود دارد. فولاد ضد زنگ یکی از مقاوم ترین مواد در برابر خوردگی است.

آلومینیوم: در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم است. سبک وزن است، طول عمر بالایی دارد و نیاز به نگهداری زیادی دارد. با این حال، بسته به نوع معماری می توانید آن را انتخاب کرده و در راه پله و بالکن، استفاده نمایید.

آهن فرفورژه: نرده پروفیلی فرفورژه یکی از سنگین ترین مواد برای طراحی است. ظریف است و اغلب در فضای باز استفاده می شود. قیمت آن بسیار بالا است، اگرچه یک نوع ارزان‌تر و سبک‌تر آن نیز وجود دارد.


حفاظ نرده راه پله - قیمت حفاظ راه پله

در مورد نرده ها برای مصارف مسکونی چه چیزهایی باید بدانید؟

  استفاده از هر محصول در طراحی معماری، قوانین خاص خود را می طلبد. طراحی نرده نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ضمن هر محیط قوانین به خصوصی برای طراحی دارد. به عنوان مثال، ارتفاع نرده ها در یک تراس خصوصی مانند یک ساختمان عمومی نخواهد بود. هر محیط را باید بر اساس نوع نیازی که در آن احساس می شود، طراحی نمود. در مورد نرده های نصب شده در فضاهای باز برای عموم چه چیزهایی باید بدانید؟

 به دلایل امنیتی، ساختمان هایی مانند هتل ها، ادارات و ساختمان های عمومی اغلب به نرده نیاز دارند. نرده های نصب شده در فضاهای باز باید با مقررات ایمنی خاص کشور، منطقه یا شهر مورد نظر مطابقت داشته باشد. در برخی موارد، نرده ها طبق قانون الزامی است. این مورد در پله ها، بالکن ها و تراس ها وجود دارد. حین نصب نرده، باید به این عوامل توجه ویژه ای داشته باشید. در ادامه برخی از مهم ترین نکاتی که برای پروژه اتصال نرده نیاز دارید بدانید را بیان کرده ایم:


حفاظ نرده بالکن تراس

آشنایی با انواع نرده راه پله

نرده راه پله نه تنها در مکان های تجاری مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، بلکه اغلب در خانه های خود ساخته یا منازل تجاری استفاده می شود. با گسترده‌تر شدن دامنه استفاده، انواع نرده های پروفیلی نیز بسیار متفاوت شدند. نرده های پله بر اساس مواد و متریال طبقه‌بندی می شوند؛ مانند: نرده های پروفیلی، نرده های آهنی ، نرده های فولادی ضد زنگ، نرده های شیشه ای، نرده های چوبی، نرده های مسی.

نرده ها می توانند از مواد مختلف یا آلیاژهای فلزی ساخته شوند. به عنوان مثال، نرده های ساخته شده از فولاد، فولاد ضد زنگ، آلومینیوم و سایر موارد وجود دارند. به طور کلی، این نوع نرده برای فضای داخلی توصیه می شود، زیرا اکثر فلزات در معرض خوردگی هستند. البته اگر نوع ضد زنگ آن استفاده شود، کارایی آن ها در طراحی فضای بیرونی افزایش می یابد.

نرده های چوبی برای محیط های داخلی بهتر هستند و زیبایی را به محیط هدیه می دهند. علاوه بر این، چوب یک ماده بسیار متنوع است که امکان ایجاد طرح های متنوعی را فراهم می کند. این نوع نرده‌ها نه تنها در خانه‌ها خوشایند هستند، بلکه در سایر مکان ها نیز به استفاده می رسند.

نرده های شیشه ای امروزه بسیار محبوب هستند. آن ها طراحی مینیمالیستی زیبایی به محیط می دهند. نرده راه پله هم در پله های داخلی و هم در پله های بیرونی استفاده می شوند. یکی از مزایای بزرگ استفاده از آنها این است که به محیط کمک می کند تا محیط را جذاب تر نشان دهد.


نرده راه پله فرفورژه

مزایای انواع نرده راه پله

یکی از محصولاتی که برای حفظ امنیت و ایجاد زیبایی در یک محیط ضروری هستند، نرده‌های راه پله می باشند. انواع نرده راه پله نه تنها ایمنی را تضمین می‌کنند، بلکه خانه شما را بسیار زیباتر نشان می‌دهند و نقش مهمی در آن ایفا می‌کنند. نرده های پله ها مزایای زیادی به ما می دهند و به ما کمک می کنند بهترین جلوه را در طراحی دکوراسیون ایجاد کنیم:

1) ایجاد زیبایی

افرادی که در خانه های طبقاتی زندگی می کنند، باید بدانند که راه پله آن ها به کمک نرده زیباتر به نظر می رسند. به شرطی که به خوبی طراحی شده باشد و قوانین ساخت به خوبی رعایت شده باشد. علاوه بر این باید توجه داشت که به روزترین محصولات موجود در بازار را خریداری نمود.

2) امنیت

پله هایی که دارای نرده هستند، ایمنی بالاتری را ارائه می دهند. در واقع به کمک نرده راه پله می توان اطمینان داشت که پله دارای تکیه گاهی است که از یک فاجعه بزرگ مانند سقوط جلوگیری می کند.

3) ضد زنگ

این محصولات ضد زنگ هستند، بنابراین شما می توانید آن را برای چندین سال بدون نیاز به تغییر اساسی داشته باشید. با نگهداری مناسب می توانید یک نرده راه پله را مادام العمر استفاده کنید.

4) قیمت مناسب

شکی نیست که این محصولات در مقایسه با سایر لوازم محافظتی بسیار سودآور هستند. همه اینها به این دلیل که انواع نرده راه پله قیمت مناسبی دارند و سبکی بسیار جذاب و امنیت را به شما ارائه می دهند.


نرده راه پله مدرن

نرده راه پله ساده

خرید و طراحی نرده راه پله

چه چیزی نرده پله فرفورژه را از سایر محصولات متمایز می کند؟

نرده راه پله برای جلوگیری از لغزش و سقوط هنگام بالا یا پایین رفتن از پله ها ضروری است. به همین دلیل نصب آن چه در اماکن مسکونی و چه در اماکن تجاری بسیار مهم است. در مورد اول ما مکان امن تری برای عزیزانمان ایجاد می کنیم و در مورد دوم، ما از افرادی که از محیط های ما استفاده می کنند، محافظت می کنیم.

مزیت اصلی نرده فولادی فرفورژه این است که دوام و مقاومت بالایی در برابر هر نوع آب و هوایی دارند. این نرده ها به علاوه با هر سبکی از دکوراسیون داخلی به خوبی ست می شوند و همیشه شیک خواهند بود. لیست طرح هایی که می توان با آهن فرفورژه درست کرد بی پایان است و شامل دایره، مثلث، میله، گل ها و تقریباً هر طرحی است که نیازهای شما را برآورده می کند. این طرح ها را می توان بدون تأثیر بر استحکام نردبان، ایجاد نمود. نرده های فرفورژه جنبه تزئینی هر خانه یا محیطی را بهبود می بخشند. آنها به دلیل ویژگی هایی نظیر دوام و ظرافت بهترین گزینه هستند.

می توانید انواع نرده فرفورژه را از مرکز خرید آن تهیه کنید. مهم نیست که نرده های فرفورژه خود را در کجا نصب کنید (بالکن، ورودی، ایوان، پله ها...). آن ها در هر محیطی که نصب شوند، زیبایی را به حداکثر می رسانند و این اصلی ترین وجه تمایز آن ها از سایر محصولات می باشد. در صورتی که نرده فرفورژه در داخل خانه و محیط داخلی نصب شود، تعمیر و نگهداری آن حداقل است. اگر روکش های نرده خوب باشد، کافی است هر از چند گاهی سطح آن را پاک یا گردگیری کنید.Call Now Buttonکارشناس 🥇 09127800603